Příslušenství

Tady najdete všechny důležité doplňky, aby Váš provoz běžel hladce, aby Váš kompresor mohl podávat maximální výkon, aby nářadí na jakémkoliv místě mělo trvalou a stálou výkonnost.

Příslušenství - nesmí chybět …

Pořádek na pracovním místě je alfou a omegou v každém řemeslném oboru. Nepořádek v dílně nebo na stavbě znemožňuje efektivní práci. Schneider Bohemia má ve svém sortimentu široký výběr hadic, spirálových hadic, hadicových navijáků, balancérů a držáků hadic. Tak se dostane stlačený vzduch tam, kde je ho třeba. A kromě toho neleží tlaková hadice nikomu v cestě.

Úpravné jednotky - lehké, kompaktní a robustní. Zajistí Vám vzduch jaký potřebujete. Široký sortiment spojovacího materiálu, rychlospojky a bezpečnostní spojky zajišťují správné připojení stlačeného vzduchu. A to na různých pracovních místech najednou, pokud budete chtít.

S malými náklady můžete udělat hodně pro zkvalitnění a vylepšení vašeho kompresoru. Manometry a kulové kohouty slouží jako náhradní díly nebo k rozšíření stávajícího zařízení.

O vyšší kvalitu na pracovišti se starají tlumiče hluku. Montují se na výstupy vzduchu na ventilech a snižují hlučnost. Samozřejmostí je i spotřební materiál jako speciální olej pro kompresory a různá těsnění.