Pneumatické nářadí

S naším mnohokrát testovaným pneumatickým nářadím budete pracovat profesionálně - ať už v těžkém řemeslném a montážním provozu či při použití v dílně. Máme pro každé použití vhodného "specialistu". Jednoduché používání, nejlepší pracovní výsledky!

Pneumatické nářadí od firmy Schneider Bohemia - pro každé použití vhodný specialista

Příklepové a ráčnové utahováky
Pro profesionální práci v oblasti autoopravárenství (osobní auta, nákladní auta, motocykly) a na montážních pásech. Ve všech výkonových třídách, pro různé využití, v nejrůznějších provedeních - částečně tlumené, takže obzvláště tiché.

Sekací kladiva
Nejrůznější sekáče - pro široké oblasti použití: stavba-sanace (rekonstrukce a nová výstavba), odsekávání rozbité venkovní omítky, odstraňování podlahových krytin, sekání zářezů pro instalaci elektrického vedení "pod omítku", dělení plechů... Všechno se stlačeným vzduchem - snadněji, spolehlivěji, hospodárněji to nejde!

Brusky
Nářadí v tlumeném provedení a s odsáváním. Modely s brusnými talíři na suchý zip pro jednoduchou výměnu brusného papíru... Zkrátka a dobře: Všechno pro rozmanité činnosti v oblasti autoopravárenství, lakýrnictví a dřevoprůmyslu.

Nářadí na karoserie a na opracování plechů
Pro karosářské práce všeho druhu, k odstraňování kovových otřepů, pro ochranu podvozků a stříkání dutin, k odsávání oleje, na opracování plechů... Uvidíte: s pneumatickým nářadím to jde snáze a rychleji - jednoduše profesionálně!

Vrtačky a šroubováky
Vrtání nejlepším způsobem: snadno a lehce. Také tlumeně. Nářadí v pistolovém nebo přímém provedení - až k výkonově silnému nářadí pro nejvyšší nároky.

Ofukovací pistole, pistole na kartuše, mycí pistole
Mnohostranné použití a oblasti využití - perfektní řešení od Schneider Bohemia. Různé trysky pro pečlivé čištění. Na mytí a utěsňování různými materiály... vše po ruce!

Pneuhustiče
Obstarejte si vzduch pohodlně a nezávisle - i když je čerpací stanice na míle daleko. K foukání pneumatik motocyklů a automobilů, kol bicyklů, závodních a horských kol, k nafukování míčů, vzduchových matrací a nafukovacích člunů... Schneider Bohemia má v sortimentu i cejchované pneuhustiče.